Mājas iekārtošana pēc FenŠui bagua metodes


 Fen šui bagua ir telpisks režģis, kas atklāj, kā tieši jebkuras ēkas visdažādākās zonas, kurās jūs uzturaties, atstāj iespaidu uz dažādiem jūsu personiskās dzīves aspektiem.
Ja jums mājās vai darbā ir kāda atsevišķa vieta, kura pēc iztīrīšanas tikpat ātri atkal un atkal tiek piesārņota, paraugieties, kādā bagua zonā tā ir novietota, un pārbaudiet, kas šajā jomā notiek jūsu dzīvē. Droši vien atklāsiet, ka tā ir tieši tā jūsu dzīves daļa, kurai arī ir nepieciešama pastāvīga uzmanība un kurā kaut kas joprojām turpina aizķerties.
Uzskicējiet telpas plānu, norādot visas sienas un durvis it kā no putna lidojuma. Pagrieziet papīra lapu tā, lai galvenā ieeja mājā, dzīvoklī vai istabā ir novietota paralēli papīra lapas apakšējai malai, it kā jūs skatītos šajā virzienā un gatavotos telpā ieiet.
Sameklējiet centru. Priekš tā iegūšanas papildiniet telpas plānu līdz taisnstūrim (ja vien tas tāds jau nav) un novelciet diagonāles - to krustpunkts arī ir centrs. Sadaliet taisnstūri trīs vienādās daļās gan horizontāli, gan vertikāli. Iegūsiet telpu, sadalītu 3x3 daļās. Šīs daļas arī ir 9 bagua zonas, katrai no kurām ir atbilstība ar kādu no dzīves jomām, sk. zemāk.
Ja kāda no daļām ir nepilna (šai vietā veikts plāna papildinājums līdz taisnstūrim), tad ir problēmas arī ar attiecīgās dzīves jomas realizāciju, kas, labākā gadījumā, tiek risināts caur citām dzīves jomām.
Fen šui bagua režģis pielietojams ne vien jūsu dzīvojamai telpai, bet arī mājas apkārtnei, darba vietas telpai, konkrētai istabai, atsevišķam galdam utml. Visvairāk jūs ietekmēs tās telpas bagua, kur pavadāt visvairāk laika (piem., ja mājās pavadāt maz laika, bet darbā - daudz, tad vērts pirmkārt izpētīt darba vietas bagua).


Fen šui bagua (vienkāršota diagramma):

Veiksme
Bagātība 
Pārpilnība   

Slava
Reputācija
Apgaismiba

Savstarpējās attiecības
Mīlestība
Laulība

Vecākāpaaudze
Ģimene
Sabiedrība

Veselība
Vienotība

Radošā darbība
Bērni
Projekti

Zināšanas
Gudrība 
Pašizaugsme

Karjera
Dzīves plāns
Ceļš

Izpalīdzīgi draugi
Līdzjūtība
Ceļojumi


Pamēģiniet tagad izpildit vienkāršu vingrinājumu - iedomājieties savā majā bufeti, kura ir piekrauta pilna ar mantām un neizmantota stāvējusi jau tik ilgi, ka jūs faktiski vairs nezināt, kas tajā vispār atrodas. Šī bufete atbilst kādai jūsu personības daļai. Tātad jums ir kāda daļa, ar kuru vairs nav pietiekama kontakta, un jūs vienkārši vairs nezināt, kas tur notiek. Lai atrastu, kura jūsu daļa tā varētu būt, izpētiet, kur bufete ir novietota uz bagua.

Bagua deviņas zonas
Jūs noteikti ievērojāt, ka katra no bagua daļām ir aprakstīta dažādiem vārdiem. Tas darīts ar nolūku, lai dotu spilgtāku izjūtu par tiem dažādajiem enerģiju līmeņiem un frekvencēm, kuras ietver katra no šīm teritorijām. Vienkārši izvēlieties tos nosaukumus, ar kuriem jūs labāk rezonējat.

Veiksme. Bagātība. Pārpilnība.
Ja krāmi atrodas šajā zonā, tie apturēs skaidrās naudas apriti, liks visai jūsu finansiālajai situācijai iesūbēt, un šajā gadījumā radīt pārpilnību dzīvē patiešām būs ļoti grūts darbs.
Slava. Reputācija. Apgaismība.
Ja piesārņota ir šī zona, tā var likt jūsu reputācijai pasliktināties, bet pašam zaudēt savu popularitāti. Entuziasms, kaislība, iedvesma - arī tās būs pieejamas niecīgā daudzumā.
Savstarpējās attiecības. Mīlestība. Laulība.
Ar krāmiem pielūžņota savstarpējo attiecību teritorija var radīt grūtības mīlestības partnera atrašanā vai arī problēmas jau eksistējošajās attiecībās. Tas, ko jūs iegūsiet, nebūs tas, ko jūs vēlaties saņemt.
Vecākā paaudze. Ģimene. Sabiedrība.
Krāmi šajā zonā var saasināt attiecības ar priekšniecību, autoritātēm un vecākiem, kā arī radīt problēmas sabiedriskajā dzīvē vai ģimenē.
Veselība. Vienotība.
Šajā teritorijā uzkrātie krāmi atstāj negatīvu iespaidu uz veselību, un jūsu dzīvei pietrūks centrālā fokusa.
Radošā darbība. Bērni. Projekti.
Ja piesārņojums ir skāris šo rajonu, tad, iespējams jūs pieredzēsiet traucejumus savā radošajā darbā, nāksies cīnīties par to, lai projekti nestu augļus.
Var rasties grūtības attiecībās ar bērniem un tiem cilvēkiem, kuri strādā jūsu pakļautībā.
Zināšanas. Gudrība. Pašizaugsme.
Krāmi šajā zonā nozīmē, ka jūsu spējas mācīties, pieņemt gudrus lēmumus un pilnveidot sevi būs ierobežotas.
Karjera. Dzīves plāns. Ceļš.
Ja jums ir krāmi šajā rajonā, var notikt tā, ka dzīve ir viena vienīga cīņa, kā gājiens pret kalnu. Jūs jūtaties, it kā būtu iebraukuši grambās un nedarāt to, ko patiesībā vajadzētu darīt. Pilnīgi iespējams, ka jūs pat nezināt, kas īsti būtu jādara.

Izpalīdzīgi draugi. Līdzjūtība. Ceļojumi.
Šajā rajonā novietotie krāmi bloķēs jūsu atbalsta iespējas - tātad jūs jutīsieties, it kā ejat ceļa lielāko daļu viens, būdams pilnīgā izolācijā. Tie traucēs arī īstenot ceļojuma plānus vai
izrādīs pretestību dzīvesvietas maiņai, ja tāda būs vajadzīga.

 

Kārena Kingstona "Kā atbrīvoties no krāmiem"

www.dziedava.lv

Komentāri (0)  |  2012-01-05 00:10  |  Skatīts: 2960x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ