Iepriecini savu mammu Mātes dienā!


 Miers. Drošība. Mīlestība - šie vārdi vislabāk raksturo vārdu „Mamma".

Mamma vienmēr ir un būs vismīļākais cilvēks pasaulē

Tāpēc darīsim tā, lai Mātes diena mūsu mammām kļūtu par pašu skaistāko dienu gadā.

Vislabākā dāvana ir vienkārši būt kopā!

Cik laika jūs parasti varat veltīt savai mammai - uzklausīt viņu, painteresēties, kā viņai veicas, ar ko viņa nodarbojas, vai ko vēlētos darīt? Mātes diena - ir lielisks iemesls atrast laiku un pabūt kopā. Dāvinot mammai savu laiku un uzmanību, sagādāsiet vislielāko pārsteigumu viņai, ko mamma noteikti novērtēs. Pat visdārgākā dāvana neaizstās kopā pavadīto laiku.

Parunājieties, pajautājiet to, kas jums jau sen rūp, bet līdz šim nav bijis piemērots brīdis to izdarīt. Mūsu mammas ir saglabājušas tādas atmiņas, par kurām jūs pat nenojaušat... Uzklausiet tās, atcerieties un novērtējiet, jo kādreiz tās kļūs par dārgu jūsu mantojumu.

Idejas, kā atzīmēt Mātes dienu:

Pagatavo Mātes dienai veltītas pusdienas, tikai ar mammas iecienītākajiem ēdieniem un dzērieniem ,vai arī rezervējiet galdiņu viņas iecienītajā restorānā.

Noskatieties kopā mammas mīļāko filmu. Vai arī izvēlieties filmu, ko viņa vēl nav redzējusi, bet zināt, ka tā noteikti mammai patiks.

Noorganizējiet pikniku dabā, bet pēc tā uzaiciniet mammu izbraukt ar laivu. Atpūta dabā un negaidīta izklaide - noteikti iedegs smaidu mammas sejā.

Noorganizējiet ģimenes fotosesiju. Mamma smaidīs ne tikai fotoobjektīva priekšā, bet arī tad, kad vēlāk šķirstīs ģimenes albumu.

Patērzējiet pie smaržīgas tējas vai kafijas tasītes (vai pie vīna glāzes?), klausoties mammas mīļāko mūziku. Varbūt tās būs vecās plates, disco ritmi vai arī garās itāļu balādes...

Palūdziet mammai, lai padalās ar jums skaistākajās jaunības atmiņās un notikumos. Pajautājiet, ko viņai ir iemācījusi dzīve, un ko viņa var iemācīt jums.

Pastāstiet jūs savas skaistākās atmiņas par mammu, bērnību, nerātnībām. Pasakieties mammai par visu, ko viņa jūsu dēļ darījusi, pasakiet, ka mīlat.

 Aizvediet mammu uz SPA salonu. Kamēr par jums rūpēsies speciālisti vai arī pavadot laiku burbuļvannā - būs lielisks laiks sirsnīgām sarunām!

Tās ir tikai dažas idejas, kuras varētu jums palīdzēt plānojot Mātes dienu un padarīt īpašu.

Tā kā katra mamma ir atšķirīga un īpaša, tikai jūs varēsiet zināt, kas viņu iepriecinātu.

Pārsteidz arī Tu savu mammu ar "Labo domu studijas" dāvanu karti uz lieliskiem semināriem:

Sievietes pasaule: http://labasdomas.1w.lv/172-sievietes-pasaule/
Baha ziedu terapija: http://labasdomas.1w.lv/168-ziedu-energija--baha-ziedu-terapija/
Harmonijas skola: http://labasdomas.1w.lv/170-harmonijas-skola/
Itāļu valoda: http://labasdomas.1w.lv/171-italu-valodas-kurss-iesacejiem/

Plāšāka informācija: 29333948 (Dace)

Komentāri (0)  |  2012-04-26 03:43  |  Skatīts: 2764x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ